آخرین مهلت شرکت در فراخوان انتخاب کالای ایرانی فناوری اطلاعات


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حمایت از کالای ایرانی، فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را اعلام کرد.

این وزارتخانه اعلام کرده که در سال حمایت از کالای ایرانی و به منظور ترویج محصولات داخلی در نظر دارد، پس از بررسی های مقدماتی توسط هیات داوری، با رای و انتخاب مردم نسبت به معرفی کار خوب و با کیفیت ایرانی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام کند.

موضوعات محوری فراخوان شامل خدمات مبتنی بر ویدئو، خدمات و ابزارهای پایه فناوری اطلاعات، آموزش، بهداشت و سلامتی، تبلیغات و بازاریابی، جمع سپاری، حمل و نقل، خدمات ابری و CDN، خرده فروشی، رسانه، شبکه های اجتماعی و ابزارهای وابسته، فناوری های مالی (فین تک)، خدمات عمومی، مدل و لباس و ابزارهای مبتنی بر نقشه است.

در همین حال موضوعاتی چون موسیقی، نیازمندی، توان یابان، پیام رسان، کاریابی، گردشگری، زنان و خانواده، محیط زیست، بازی و سرگرمی، تجهیزات، کالا و لوازم، کشاورزی، اینترنت اشیا (IOT)، سبک زندگی، کودک و نوجوان، دینی و مذهبی، امنیت، کتاب، خدمات غذا و رستوران، ورزش، فرهنگی و هنر، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده از دیگر محورهای این فراخوان است.

شرایط شرکت در فراخوان اعلام شده نیز مرتبط بودن محصول یا خروجی شرکت متقاضی با عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات و یا استفاده از پلتفرم‏ های آن، حق شرکت هر محصول یا خروجی مرتبط با آن فقط یک بار در فراخوان و موقعیت فیزیکی شرکت متقاضی در محدوده جغرافیایی ایران عنوان شده است.

شرکت های متقاضی دارای این شرایط می توانند حداکثر تا تاریخ پانزدهم تیرماه فرم مرتبط با این جشنواره را از طریق مراجعه به سایت وزارت ارتباطات دریافت و تکمیل کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخستین دوره آموزشی جرم یابی دیجیتال برگزار می شود
قزوین می‌تواند قطب فن آوری و آی تی کشور شود
کشف آسیب پذیری جدید در سیستم عامل اندروید/سرقت اطلاعات هویتی گوشی
ساخت ابررایانه «سیمرغ» برای خدمات اینترنت اشیا