آغاز گسترده ترین مطالعه بر روی قلب با ساعت اپل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فایومک، دو طرف در آگوست گذشته از برنامه های خود برای اجرای طرحی مشترک در این زمینه خبر داده بودند و حالا جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر شده است.

قرار است در مرحله اول برخی اطلاعات مبنایی در مورد ۴۰۰ هزار مشارکت کننده در طرح یادشده جمع آوری شود که این کار تا اوائل سال ۲۰۱۹ به طول می انجامد.

هدف از انجام این بررسی آن است که مشخص شود تا چه حد می توان از دستگاه های الکترونیک پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند برای اطلاع رسانی دقیق در مورد وضعیت سلامت انسان استفاده کرد. اگر دقت این دستگاه ها ثابت شود می توان از آنها برای پیش بینی، مهار و مدیریت بیماری های خطرناک استفاده کرد.

ساعت های اپل از قابلیت کنترل ضربان قلب انسان و ارسال اطلاعاتی در این زمینه برخوردارند و در جریان این مطالعه اطلاعات ارزشمندی در مورد وضعیت سلامت قلب ۴۰۰ هزار داوطلب جمع آوری خواهد شد. اطلاعات بیشتر در این زمینه از این آدرس در دسترس است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شرکت‌های تجاری هدف اول حملات سایبری دولت‌ها شده اند
متوسط زمان ترخیص و ورود تجهیزات ICT به کشور کاهش یافت
شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد
فشار بر شرکتهای فناوری برای مقابله با سواستفاده آنلاین از کودکان