آغاز یازدهمین دوره‌ی یک‌ساله‌ی «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» در بهار ویژه


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰

یازدهمین دوره‌ی پیوسته‌ی یک‌ساله‌ی «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» مدرسه‌ی ویژه در چهار ترم و با بیش از ۲۶۰ ساعت کلاس‏های نظری و کارگاه‏های تخصصی در خرداد  ماه ۱۳۹۸ آغاز می‌شود.

دوره‌ی پیوسته‌ی یک‌ساله‌ی «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» (مدیریت تبلیغات سابق)، از سال۱۳۸۶ توسط یک شورای سیاست‏گذاری متشکل از شهرزاد اسفرجانی، افشین آشتی و امراله فرهادی بنیان گذاشته شد. هدف این دوره دستیابی به یک مرجع آموزشی سیستماتیک، کاربردی، تکمیلی و تخصصی بوده که بر پایه‌ی دانش عملی و نظری مطابق با استانداردهای جهانی عرصه‌ی ارتباطات و تبلیغات بنا شده باشد.

مدرسه‌ی ویژه قصد دارد با برگزاری این دوره، کسانی را که خواهان بالا بردن دانش تخصصی و بهبود قابلیت‏های خود در این حرفه هستند به مدیران و کارشناسانی شایسته و کارآمدتر تبدیل کند و با آموزش مفاهیم علمی و تخصصی یکی از اصلی‏ترین موانع را از سر راه حرفه‏ای شدن صنعت ارتباطات در ایران برداشته و موجب اثربخشی و توفیق شایسته‌ی این حرفه در کشور شود.

در راستای ارتقای سطح کیفی این دوره و اطمینان از کاربردی بودن آن، شورای طرح و برنامه این دوره در طی ۱۰ سال گذشته پس از پایان برگزاری هر دوره یکساله با توجه به رشد جهانی این صنعت و بر اساس نیاز بازار ایران سرفصل‏ها و محتوای آن را بازنگری و به‏روز‏رسانی می‏کند.

برای دانشجویان این دوره در اتمام هر ترم، بر اساس دروس ارائه شده در آن ترم، پروژه‏ای واقعی برای یکی از محصولات و خدمات موجود در بازار ایران به صورت گروهی تعریف می‏شود. پس از ارائه اطلاعات اولیه و شرح صورت مساله توسط صاحبان برند، هدایت و سرپرستی دانشجویان در طول انجام پروژه توسط مدرسانشان که همگی از دست‏اندرکاران این صنعت هستند، صورت می‏پذیرد.

ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره محدود است و علاقه‌مندان تا پایان اردیبهشت مهلت‌ دارند با مدرسه‌ ویژه تماس گرفته و برای پیش‌ثبت‌نام و مصاحبه‌ی حضوری اقدام کنند.

 

اعضای شورای طرح و برنامه‌ریزی دوره:

شهرزاد اسفرجانی، افشین آشتی، یلدا فریورصدری، امراله فرهادی

 

مدرسان دوره:

شهرزاد اسفرجانی، رضا اسلام‌پناه، امیرحسین بصیری، پریسا پروشانی، اشکان خواجه‌نوری، علیرضا صفاری، صفا صیرفی، حسنعلی ضاد، یلدا فریورصدری، علی قدس، مهرداد محمدزاده، علیرضا مصطفی‌زاده، آرش وفاداری

 

شماره‌های تماس: ۵-۸۸۷۳۳۶۷۴

وب‌سایت: www.vijeschool.com

 

./پایان

عضویت در کانال تلگرام دنیای تبلیغات


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

روسیه از واتس‌اپ شکایت می‌کند
طرح صیانت تا اجرا چند گام دیگر دارد/حضور فعالانICT در تصویب نهایی
دفتری هم در ایران تأسیس نشود از مسدودسازی خبری نیست
فیس بوک و گوگل واکسیناسیون کارمندان را اجباری کردند