آمازون از فایر تی وی جدید رونمایی کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تک کرانچ، آمازون در نمایشگاه IFA ۲۰۱۹ برلین بیش از ۲۰ دستگاه جدید مرتبط با Fire TV را رونمایی کرد از جمله نسل جدید «فایر تی وی کیوب» و  «فایر تی وی ادیشن ساندبار». ساندبار جدید توسط شرکت «آنکر» ساخته می شود.

علاوه بر آن ۱۵ محصول«فایر تی وی ادیشن» از جمله نخستین تلویزیون فایر OLED نیز عرضه می شود.

طبق اعلام این شرکت در حال حاضر دستگاه های فایر تی وی در سراسر جهان بیش از ۳۷ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد. 

یکی از دستگاه های جدید  این شرکت «فایر تی وی کیوب» است که نسل نخست آن قبلا عرضه شده است.

این دستگاه  اکنون مجهز به پردازشگری ۶ هسته ای است و به همین دلیل سرعت بیشتری دارد. همچنین در این دستگاه دسترسی مستقیم به محتوا با کیفیت Dolby Vision و ۴K Ultra HD را با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه فراهم می کند.

علاوه بر آن نسخه جدید دستگاه قابلیت پردازش در Local Voice Control را دارد که به فرد اجازه می دهد برخی دستورات صوتی مانند «الکسا برو خانه» یا «الکسا به سمت راست اسکرول کن» را اجرا کند. این دستورات اکنون ۴ بار سریع تر اجرا می شوند.

در کنار این موارد «فایرتی وی کیوب» همراه قابلیت های شناسایی صوت در میدان دور (far field) عرضه می شود. در همین راستا در گجت ۸ میکروفون و فناوری استفاده شده که سروصدا و ارتعاشات را از بین می برد. 

این گجت از ۱۰ اکتبر با قیمت ۱۲۰ دلار در آمریکا، کانادا، انگلیس و آلمان عرضه می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پهپاد زنبور عسل از دشوارترین موانع عبور می‌کند
حراجمعه آسیاتک با تخفیف‌های طلایی
ابداع فناوری جدید تصویربرداری از فعالیت مغز کودکان
سرویس‌ پیامکی و کد دستوری در سامانه «پیام ایران» ایجاد می شود