آمازون مرخصی با حقوق را برای کارمندان مبتلا به کرونا لغو کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، تغییرات مذکور در حالی اتفاق می افتد که واکسن های کووید۱۹ در دسترس قرار گرفته اند و دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا نیز اصلاح شده است.

براساس یادداشتی که شرکت برای کارمندانش منتشر کرده، شاغلان در آمازون در آمریکا پس از تشخیص ابتلا به کووید۱۹، می توانند ۵ روز مرخصی بدون حقوق دریافت کنند.

در بخشی از این متن آمازون با توجه به کاهش شیوع پاندمی، در دسترس قرار گرفتن واکسن ها و درمان های مختلف و همچنین آپدیت دستورالعمل بهداشت عمومی نوشته است: ما می توانیم به شیوه ای ایمن خود را با سیاست های قبل از شیوع کووید۱۹ انطباق دهیم.

این تغییرات در حالی اعلام می شود که اخیرا تلاش های کاربران در برخی انبارها برای تشکیل اتحادیه برای آمازون چالش هایی به وجود آورده است. در ماه آوریل کارگران انبار این شرکت در نیویورک رای به تشکیل نخستین اتحادیه دادند.

از سوی دیگر روز گذشته آمازون اعلام کرد هشدار درباره موارد ابتلا جدید به ویروس کرونا در واحدها و همچنین تشویق به واکسیناسیون را متوقف می کند، مگر آنکه ازلحاظ قانونی ملزم به این کار شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد