آمایش مناطق روستایی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین جلسه شورای پژوهشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۹ به‌ صورت ویدیو کنفرانس برگزار و بررسی دو پروژه «آمایش مناطق روستایی جهت توسعه شبکه ملی اطلاعات» و «مدل تعرفه گذاری پویای شرکت ارتباطات زیرساخت»، در دستور کار قرار گرفت.

وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه با اشاره به اهمیت جلسات شورای پژوهشی تاکید کرد: این جلسات باید به صورت مستمر برگزار شود تا عقب ماندگی در اجرای فعالیت ها نداشته باشیم.

مهدی  فسنقری، معاون پژوهش و توسعه ارتباطات علمی پژوهشگاه ICT نیز در این جلسه با تأکید بر جایگاه مهم شورای پژوهشی به‌ عنوان یکی از ارکان پژوهشگاه، اظهار امیدواری کرد که با تدابیر ریاست پژوهشگاه، این شورا به‌ صورت منظم و مستمر برگزار شده و برای پیگیری مؤثر مصوبات آن جلسات کنترل و راهبری پروژه پژوهشگاه نیز به موازات و به زودی راه‌اندازی شود.

در این جلسه که با حضور کلیه اعضای شورای پژوهشی تشکیل شد، ۲ پروژه پژوهشکده سیاست‌پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا در حوزه «آمایش مناطق روستایی و کمتر برخوردار در استان های مختلف کشور جهت توسعه شبکه ملی اطلاعات» و «مدل تعرفه گذاری پویا شرکت ارتباطات زیرساخت» در دستور کار و مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در مورد آنها اتخاذ شد.

در این جلسه، علاوه بر اعضای حقوقی شورا، اعضای هیات علمی دانشگاههای تربیت مدرس، دانشگاه تهران و دانشگاه شریف، عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات، رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی حضور داشتند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

رئیس گوگل خواستار برابری نژادی در امریکا شد
هوش مصنوعی جهش آینده کرونا را پیش بینی می‌کند
۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد
الون ماسک خواهان تجزیه آمازون شد