آمریکا اقدامی انجام دهد پاسخ کوبنده دریافت می‌کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص اقدام نیروی هوافضای سپاه در هدف قرار دادن پایگاه نظامی آمریکا در عراق، گفت: این حرکتی است که ان شاء الله موجب پاک شدن منطقه از وجود منحوس نیروهای آمریکایی می شود. چیزی جز این دل مردم ایران و ملت های منطقه را که از شهادت سردار دل ها ناراحت و از این اتفاق آزرده هستند و با حضور در مراسم تشییع، حماسه بزرگ مردمی را رقم زدند، آسوده نمی کند.

وی با اشاره به اقدام سپاه پاسداران،تاکید کرد: به نیروهای مسلح مقتدر کشورمان دست مریزاد می گویم و ان شاء الله هر چه سریعتر همان گونه که رئیس جمهور محترم در صحبت های امروزشان گفتند، پای منحوس آمریکا از منطقه بریده شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه همه اعضای کابینه از بامداد در جریان اقدام سپاه پاسداران قرار گرفته بودند،اظهار داشت: این اقدام سپاه خواسته بزرگ ملت ایران بود و با اقتدار نیروهای مسلح این کار انجام شد و موجب غرور، سربلندی مردم است و اعضای کابینه نیز مانند همه مردم خوشحال هستند و همه ما آمادگی های لازم را برای اینکه اگر آمریکا خطایی را انجام بدهد، داریم.

آذری جهرمی گفت:: اگر آمریکایی ها اقدام دیگری انجام دهند، حتما پاسخ مناسب و شدیدتر به اقدام آنها داده می‌شود و این آمادگی نیز وجود دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخست وزیر انگلیس «جف بزوس» را درباره مالیات به چالش می کشد
امکان گفتگوی مستقیم صوتی با وزیر ارتباطات فراهم شد
نتایج تحقیق کمیسیون فدرال تجارت از ادغام شرکت های فناوری
چالش های «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» در بخش ICT