آموزش برنامه‌های حمایتی کارآفرینی اثربخش در ایران آغاز شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، شهره ناصری معاون سیاستگذاری و اعتبار بخشی فناوری اطلاعات گفت: این دوره آموزشی با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) شکل گرفته است و هدف از آن برگزاری دوره آموزشی و تربیت منتورهای (مربی) حوزه فناوری اطلاعات به منظور برگزاری دوره‌های هدفمند، موفق، واقع‌گرایانه و مطابق با استانداردهای جهانی است.

وی در خصوص زمان و نحوه برگزاری این دوره که برای نخستین بار و به صورت مشترک توسط یونیدو و یک مرکز کارآفرینی از کشور هلند برگزار می‌شود، ادامه داد: ثبت نام در این دوره توسط درگاه سازمان فناوری اطلاعات ایران مورد فراخوان قرار گرفت که در پی آن حدود ۲۴۰ متقاضی اعلام آمادگی کردند که از میان آنها ۳۰ نفر احراز و انتخاب شدند.

ناصری گفت: این دوره‌ها به صورت سه روزه و آنلاین از روز دوشنبه هفته جاری آغاز شده و شرکت در آن و صدور مدرک به صورت رایگان صورت می‌گیرد. سایر متقاضیان شرکت در این دوره نیز در لیست انتظار قرار می‌گیرند تا در دوره‌های بعدی حضور یابند.

تجربیات و جایگاه شغلی مرتبط در زمینه منتورینگ کارآفرینی، توانمندی زبان انگلیسی، اشتیاق برای کاربست آموخته‌ها در زیست‌بوم کارآفرینی ایران و انتقال تجربه به دیگران، تنوع جغرافیایی، جنسیتی و حوزه فعالیت، از جمله معیارهای اولویت‌بندی شرکت‌کنندگان در این کارگاه‌ها است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اسناد ملی استراتژیک کشورها در حوزه هوش مصنوعی بررسی شد
جریمه ۲.۲۵ میلیون دلاری آمازون به علت دستکاری در قیمت محصولات
ضرب‌الاجل اتحادیه اروپا به واتس اپ برای رعایت حریم خصوصی
گردهمایی کشورها برای نجات آینده بشر با تکنولوژی