آکشی کومار و تلاش برای تبلیغات خودروهای سنگین برند تاتا موتورز


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

البته در کنار این موضوع گفته می‌شود که این بازیگر سینمای بالیوود قصد همکاری در عرصه بازاریابی و نیز ارائه کارهایی ابتکاری در حوزه تجربه مشتری با برند تاتا موتورز هم دارد.

 

به گزارش سایت [ibazaryabi.com] شرکت تاتا موتورز با مسئولیت محدود در ماه جاری اعلام کرده که آکشی کومار سفیر این برند برای بخش خودروهای سنگین خواهد بود.

 

بر این اساس آکشی کومار در یک کمپین چندرسانه‌ای در ماه ژانویه برای این برند ظاهر خواهد شد که توسط آژانس تبلیغاتی Rediffusion Y&R تدارک دیده‌شده است.

 

جدا از این کمپین، این بازیگر معروف سینمای هند قصد همکاری در عرصه بازاریابی و نیز ارائه کارهایی ابتکاری در حوزه تجربه مشتری با برند تاتا موتورز هم دارد.

 

تاتا موتورز

 

مدیر اجرایی بخش خودروهای سنگین این برند در یک بیانیه رسمی درباره این بازیگر گفته است که: “آکشی ویژگی‌هایی از قبیل پویایی، محبوبیت، مردانگی، عملکرد و سبک منحصربه‌فردی برای خود دارد و البته مهم‌تر از آن اینکه وی باارزش‌های اساسی از قبیل اعتماد، قابلیت اطمینان، مسئولیت و رهبری خوب به‌خوبی درمی‌آمیزد. همچنین در حال حاضر ما با مجموعه‌ای از مخاطبین سر و کار داریم که نماینده جمعیتی روبه‌جلو، بلندپرواز و غیرقابل توقف از مردم هند است و آکشی این جمعیت را به‌خوبی می‌شناسد و نبض آن‌ها را در دست دارد.”

 

آنیربان داس بلاه که مدیریت ستاره‌های سینمای بالیوود را بر عهده دارد نیز، در این رابطه گفته است که محصولات و خودروهای سنگین شرکت تاتا موتورز در هندوستان اغلب توسط کارآفرینان و تجار مستقلی خریداری می‌شوند که ازلحاظ سنی به آکشی کومار بسیار نزدیک هستند و این مورد هم خود یک مزیت دیگر محسوب می‌شود که می‌تواند در میزان موفقیت آکشی در این فعالیت کمک کند.

 

آکشی کومار همچنین در دیگر فعالیت‌های خود نمایندگی و مسئولیت تبلیغات برندهای مطرح دیگری ازجمله کاشی کاجاریا، هوندا و . . . از بازار هند را بر عهده دارد و بر اساس گفته مدیران فعال در این حوزه وی برای هر روز فیلم‌برداری کلیپ‌های تبلیغاتی ۱۰ تا ۱۵ میلیون روپیه یعنی معادل ۱۵۰ تا ۲۲۰ هزار دلار آمریکا دریافت می‌کند.

 

در سال ۲۰۱۵ شرکت تاتا موتورز فوتبالیست هندی، لیونل مسی را به‌عنوان سفیر جهانی برند خودش برگزیده بود.

 

شرکت تاتا موتورز در کشورهای پادشاهی انگلستان، کره جنوبی، تایلند، آفریقای جنوبی و همچنین اندونزی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. همچنین مالک برندهای انگلیسی لندرور و جگوار بوده و سرمایه‌گذاری مشترکی با شرکت فیات در کشور هندوستان دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید