آیتونز حذف می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، به نظر می‌رسد اپل قصد دارد سرویس آیتونز را حذف کند.

این اپلیکیشن به مدت ۲۰ سال جزو محصولات اپل بود اما قرار است فردا در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل جزئیات این اقدام و مجموعه‌ای از جایگزین‌های آن معرفی شود.

تیم کوک مدیر ارشد اجرایی و بقیه مدیران اپل نیز طی کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل، انبوهی از تغییرات از جمله آپدیت‌هایی در سیستم عامل اپل را اعلام می‌کنند. این اقدام نشان دهنده تغییری عظیم برای مشتریانی است که از آیتونز برای پخش موسیقی، پادکست و برنامه‌های تلویزیونی و فیلم استفاده می‌کردند.

اپل تصمیم دارد جای خالی آن در رایانه ها را با سه اپلیکیشن جدید به نام‌های Music، Podcast و TV پر کند. البته از هم اکنون در آیفون و آیپد این سه اپلیکیشن ارائه شده اند. اما در رایانه‌های مک و مک بوک هنوز تغییراتی ایجاد نشده است.

در سال ۲۰۰۳ میلادی استیو جابز (مدیرعامل وقت اپل) از عرضه این سرویس خبر داد. این اپلیکیشن در حقیقت واکنشی در قبال به اشتراک گذاری غیرقانونی فایل‌های موسیقی و فیلم بود.

هرچند این اپلیکیشن یکی از ویژگی‌های اصلی گجت های اپل به حساب می‌آید اما اکنون سال‌ها است که کارشناسان از احتمال حذف آن خبر می‌دهند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد
نقشه راه هوافضا در «جهش تولید» تدوین می شود