ابتکار عمل نرم افزاری ان ویدیا برای حضور در متاورس


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، ان ویدیا همچنین در حال توافق با چند بازار فروش محصولات هنری است تا تولیداتی که بدین شکل در دسترس قرار می‌گیرند از سوی هنرمندان در بازارهای مذکور که سه بعدی و مجازی هستند عرضه شده و به فروش برسند.

دنیای مجازی متاورس، دنیایی است که دسترسی به آن از طریق هدست های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده صورت می‌گیرد و به مقدار زیادی به فناوری سخت افزارهای گرافیکی نیمه هادی‌های تولیدی شرکت ان ویدیا وابسته است.

ان ویدیا در تلاش است در زمینه تولید سخت افزارهای مورد استفاده در دنیای متاورس پیشتازی کند و از سوی دیگر به دنبال عرضه ابزار نرم افزاری برای خلق و فروش چنین محتوایی در دنیای مجازی نیز هست. ان ویدیا بر این باور است که از این طریق می‌تواند درآمد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

ان ویدیا در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۲ نسخه‌ای رایگان از نرم افزار امنیورس خود را عرضه کرده که برای خلق جهان‌های مجازی مورد استفاده هنرمندان کاربرد دارد و استفاده از نسخه پولی آن سالانه ۹۰۰۰ دلار هزینه دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تصویب اولیه طرح حریم خصوصی آنلاین در کنگره آمریکا
یاندکس مدل زبانی هوش مصنوعی خود را در دسترس عموم قرار داد
هک شدن گوشی‌های اندرویدی و اپل با جاسوس افزار ایتالیایی
اعمال محدودیت برای کودکان انگلیسی