اختلال جدید در موبایل های گوگل دردسرساز شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، پس از انتشار جدیدترین آپدیت نرم افزاری گوگل برای موبایل های پرچمدارش، مشکلات عجیبی برای دستگاه ها رخ داده است.

درهمین راستا برخی کاربران موبایل های پیکسل اعلام کرده اند موبایل هایشان قادر به تکمیل فعالیت های ساده (پخش زنگ موبایل هنگام تماس ورودی) نیستند. پست هایی در شبکه اجتماعی ردیت و انجمنهای پشتیبانی گوگل حاکی از مشکلاتی درباره رد تماس ورودی یا ارسال تماس به طور مستقیم به ویس میل است.

این درحالی است که فهرست تماس های این افراد نشان می دهد تماس های مذکور رد شده اند، اما در واقع موبایل فرد زنگ نزده است. از سوی دیگر کاربران ادعا می کنند تنظیمات «Do Not Disturb» یا هیچ گونه ویژگی دیگری برای مسدود کردن تماس ها را فعال نکرده اند.

یکی از کاربران در وب سایت فون آرنا اعلام کرده با مشکل مشابهی روبرو شده که دلیل آن فیلتر تماس های اسپم از سوی شرکت مخابراتی ورایزون بوده است.

گزارش مشکلات بیشتر مربوط به موبایل پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو است. اما چند مالک نسخه های قدیمی تر پیکسل نیز با این اختلال روبرو شده اند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد