اختلال موقت در گوگل کلود، اسنپ چت و اسپاتیفای


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، گوگل اعلام کرده مشکلات شبکه کلود این شرکت که از سوی اسپاتیفای، اسنپ چت، استی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد، مدت کوتاهی پس از اینکه هزاران کاربر آن را از طریق وب‌سایت ردیابی نقص فنی downdetector.com به اطلاع گوگل رساندند، تا حدی حل شد.

از جمله بخش های مختل شده خدمات کلود گوگل می توان به کنسول کلود، موتور اداره کننده آن و نیز ابزار توسعه دهندگان و برنامه نویسان اشاره کرد. بنابر اعلام اسپاتیفای پس از گزارش بیش از پنجاه هزار کاربر، این شرکت از برخی مشکلات در این زمینه آگاه شده و در حال بررسی آنها است. شرکت های دیگر استفاده کننده از خدمات کلود گوگل نیز اطلاعیه های مشابهی منتشر کرده اند.

فستلی که در ماه ژوئن نیز با مشکلات مشابهی مواجه شده بود، از افزایش خطاهایی خبر داده که منشا آن گوگل بوده است. اختلال کوتاه سه‌شنبه به دنبال یک قطعی گسترده در ماه گذشته رخ داد که باعث شد فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام از کار بیفتند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

همکاری با چین برای «ملی کردن اینترنت» شایعه است
کمیته زیرمجموعه سنا قانون جدید علیه شرکت‌های فناوری را تایید کرد
اعطای تسهیلات برای بومی سازی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری
راه اندازی ۵G در آمریکا شرکت های هواپیمایی بین المللی را ترساند