اختلال گسترده ۸ ساعته اینترنت رایتل، ایرانسل وADSL در جنوب تهران


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، شبکه‌های اینترنت رایتل، ایرانسل و ADSL در جنوب تهران از حوالی ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه با اختلال مواجه شده‌اند.

این اختلال همچنان در مناطقی از قرچک، پیشوا و ورامین گزارش شده است.

در حالی که بسیاری از مخاطبان از قطعی این شبکه‌های اینترنت گزارش می‌دهند و خبرنگاران مستقر مهر در این مناطق نیز آن را تأیید می‌کنند، تاکنون هیچ اظهار نظر رسمی در این خصوص ارائه نشده است.

یکی از پشتیبانان شبکه ایرانسل ضمن تأیید وجود اختلال گسترده در اینترنت این شرکت به خبرنگار مهر که به عنوان یک کاربر با این شرکت تماس گرفته بود، گفت: مشخص نیست چه زمانی اختلال برطرف می‌شود، اما همکاران من در حال کار برای رفع این معضل هستند.

وی در پاسخ به این سوال که چه تمهیداتی برای جبران خسارت حاصل از قطعی اینترنت برای مشترکان اندیشیده شده است، گفت: شرکت نیز از این قطعی ضرر می‌کند، ممکن بود، در این فاصله قطعی چند ساعته بسیاری از کاربران بسته‌های اینترنتی بخرند، که به دلیل این قطعی اینترنت خریدهای مذکور انجام نشده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شورای نگهبان با طرح «صیانت از فضای مجازی» مخالفت می‌کند
فراخوان جذب کارآموز در همراه اول
موبایل ۵G با قیمت ۳۰۸ دلار رونمایی شد
حق امتیاز موبایل تاشوی سامسونگ با دوربین چرخان فاش شد