ادل گران قیمت‌ترین قرارداد تبلیغاتی یک موزیسین بریتانیایی را به نام خود خود ثبت کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

دنیای تبلیغات – خواننده سرشناس بریتانیایی که تا پیش از این با کمپانی ایندیپندنت ایکس‌ال لیبل همکاری می‌کرد، با کمپانی سونی قرارداد بست.

به گزارش دنیای تبلیغات قرارداد ادل با سونی به ارزش ۹۰ میلیون پوند سبب شده تا این خواننده گرانقیمت‌ترین قرارداد یک موزیسین بریتانیایی را به نام خود خود ثبت کرده است.

این خواننده سال گذشته آلبوم موفق «۲۵» را به بازار موسیقی عرضه کرد. آثار خواننده ۲۸ ساله بریتانیایی سال گذشته پرفروش‌ترین‌های موسیقی جهان بودند. او از ۱۹ سالگی با کمپانی ایندیپندنت ایکس‌ال لیبل قرارداد داشت که به تازگی زمان آن به انتها رسیده است.

ادل هم‌اکنون حدود ۸۵ میلیون پوند دارایی دارد که تنها ۳۵ میلیون پوند آن از سود حاصل از فروش آلبوم «۲۵» بود. این آلبوم نوامبر سال گذشته منتشر شد و بیش از ۱۹ میلیون نسخه از آن به فروش رسید. دیگر آلبوم این خواننده با نام «۲۱» سال ۲۰۱۱ منتشر شد و تا این لحظه بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن فروخته شده است.

جاناتان واتکینز مدیر برنامه‌های ادل از اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی برای به سرانجام رساندن این قرارداد در حال مذاکره است. هنوز هیچ‌کدام از طرفین قرارداد واکنشی به انتشار این خبر از خود نشان نداده‌اند. جزئیات مالی قرارداد هنوز منتشر نشده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید