ادوب نرم افزار تدوین همه کاره عرضه می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، ادوب می گوید نرم افزار جدید موسوم به Project Rush امکانات سه نرم افزار Premiere Pro،  Audition و  After Effects را در خود خواهد داشت.

از جمله قابلیت های Project Rush می توان به ویرایش و تغییر رنگ های فایل های ویدئویی، ارتقای کیفیت صدای آنها، افزودن عنوان و متن به سکانس های مختلف و امکان انتشار ویدئوهای نهایی بر روی پلتفورم های مختلف بدون خروج از محیط نرم افزار و بستن آن اشاره کرد.

یکی دیگر از مزایای این نرم افزار سازگاری آن با رایانه های رومیزی و همین طور تلفن های همراه است. علاوه بر این تمامی پروژه های تدوین شده از این طریق به طور خودکار بر روی سرویس کلود شرکت ادوب هم ذخیره می شوند.

بعد از نهایی سازی ویدئو با این نرم افزار می توان به سرعت نماهای کوچکی از آنها را انتخاب کرد و این ویدئوها را بر روی شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، ویمئو، یوتیوب و غیره منتشر کرد.

نرم افزار مذکور فعلا در مرحله آزمایشی است و قرار است اواخر امسال عرضه شود. Project Rush با مک، ویندوز و سیستم عامل های iOS و اندروید سازگار خواهد بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخستین دوره آموزشی جرم یابی دیجیتال برگزار می شود
قزوین می‌تواند قطب فن آوری و آی تی کشور شود
کشف آسیب پذیری جدید در سیستم عامل اندروید/سرقت اطلاعات هویتی گوشی
ساخت ابررایانه «سیمرغ» برای خدمات اینترنت اشیا