ارائه تسهیلات مالی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک در تله کام ۲۰۱۷


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک، فرصاد جان احمدی رئیس اداره ارزیابی طرح‌های این صندوق گفت: پیرو تفاهم‌نامه با سندیکای صنعت مخابرات و با هدف ایجاد شرایط برابر برای شرکت کنندگان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله کام ۲۰۱۷)، تسهیلاتی جهت حضور در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این تسهیلات با نرخ سود مناسب در دو قسط مساوی پرداخت می‌شود و بازپرداخت آن طی۱۰ قسط پیش بینی شده است.

به گفته جان احمدی در دو سال گذشته صحا با همکاری سندیکای صنعت مخابرات، به متقاضیان دو دوره گذشته تسهیلات حضور در نمایشگاه ارائه کرد که با استقبال شرکت‌های حوزه مخابرات و اطلاع رسانی روبه رو شد.

رئیس اداره ارزیابی‌ طرح‌های صحا تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند به وب‌گاه صحا به نشانی www.esfrd.ir بخش تسهیلات ویژه مراجعه کرده و پرسشنامه «شرکت در نمایشگاه» را تکمیل کرده و از طریق سامانه خدمات الکترونیک به صندوق ارسال کنند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله کام ۲۰۱۷)، طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ مهرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و غرفه صحا نیز در سالن ۱۰-۱۱ واقع شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بازی وزارت ارتباطات با انتساب حکم دادگاه به فیلتر اینستاگرام
آیفون ۱۲ در عملکرد ایمپلنت های قلبی اختلال ایجاد می کند
مرکز مدیریت داده و خدمات فضایی راه اندازی شد
آنر با تولیدکنندگان تجهیزات آمریکایی همکاری می کند