ارتباط برخی مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: «از دیروز مشغول پیگیری مناطق سیل‌زده شمال کشور بخصوص آق‌قلا هستم که ارتباطات در آنجا مختل نشود».

وی با بیان اینکه عمیقاً ناراحتم از اینکه هموطنانم را در نوروز در سختی می‌بینم، گفت: ضروری است پس از آرام شدن وضعیت، همه با هم برای کمک به مردم مناطق سیل‌زده و ساختن دوباره زندگی آنها تلاش کنیم.

آذری جهرمی خاطرنشان کرد: با وجود محدودیت‌های تأمین بالگرد، گروهی از کارکنان تلاشگر مخابرات ایران منتظر نماندند و مسیر طولانی برفی و صعب‌العبور کوه «دشت شاد» را پیاده طی کردند و ارتباطات شهر «دوزین» را پس از دو روز قطعی، مجدداً برقرار کردند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه متأسفانه رانش زمین، باعث قطع فیبرهای ارتباطی منطقه سوادکوه شده و امکان رفع خرابی به دلیل عدم صدور برخی مجوزها فراهم نیست، گفت: بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده، ارتباطات از طریق رادیو تا ساعتی دیگر برقرار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بنا بر گزارش‌ها، ارتباطات در سایر مناطق مناسب است، اضافه کرد: در منطقه دوزین که شرایط ارتباطات نامساعد بود، تیم‌های رفع خرابی در استان استقرار یافته‌اند که تاکنون امکان تردد آنها فراهم نبود و از هلال‌احمر درخواست بالگرد کردیم.

آذری جهرمی در پاسخ به انتقاد برخی از کاربران برای عدم حضور وزیر ارتباطات در این مناطق گفت: برای رفتن آماده‌ام اما اطمینان دارم حضورم در استان، بر تعداد جلسات و دوری مسئولان از آسیب‌دیدگان خواهد افزود. در زلزله کرمانشاه نیز ترجیح دادم با پشتیبانی قوی از مسئولین استانی، کار به سرانجام برسد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخست وزیر انگلیس «جف بزوس» را درباره مالیات به چالش می کشد
امکان گفتگوی مستقیم صوتی با وزیر ارتباطات فراهم شد
نتایج تحقیق کمیسیون فدرال تجارت از ادغام شرکت های فناوری
چالش های «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» در بخش ICT