ارتباط تلفنی مشترکان در ۱۳ مرکز مخابراتی دچار اختلال می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید زارعی، پاسداران، ابوذر، ملارد ۲، شهید محلاتی، شهدای وردآورد، شهید برادری صالح آباد، قدس ، ولیعصر (عج)، حافظ ، شهید جعفری ، ابوذر و پاکدشت انجام می شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید زارعی با پیش شماره های ۴۴۱۰ الی ۴۴۱۷ ، ۴۴۹۵ ، ۴۴۹۷ و ۴۴۹۸ در محدوده خیابانهای آیت ا… کاشانی ، بلوار  شقایق ، اتوبان ستاری و بلوار فردوس از امروز به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

ارتباط تلفنی مشترکان مرکز شهید محلاتی با پیش شماره های ۲۲۴۴ الی ۲۲۴۹ ، ۲۲۱۹ ، ۲۶۴۳ و ۲۶۴۵ در محدوده شهرک قائم بالاتر از خیابان گلستان به مدت ۴۸ ساعت و نیز در مرکز مخابرات شهدای وردآورد با پیش شماره های ۴۴۹۸ و ۴۴۹۹ در محدوده کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص کرج ، جاده قدیم فتح ، شیرین و نخل و در مرکز مخابرات شهید برادری صالح آباد با پیش شماره های ۵۶۶۲ و ۵۶۶۳ در محدوده صالح آباد به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می شود.

با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات قدس از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۵ ساعت اختلال خواهد داشت.

همچنین با اجرای عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات پاسداران با پیش شماره های ۲۲۸۴ الی ۲۲۸۹ ، ۲۶۷۰ و ۲۶۷۱ در محدوده خیابان های ناطق نوری ، آذر همایون و زمرد از فردا به مدت ۴۸ ساعت ، در مرکز مخابرات ابوذر با پیش شماره های ۶۶۱۰، ۶۶۱۵ ، ۶۶۱۹ ، ۶۶۶۰ الی ۶۶۶۹ ، ۶۶۲۸ ، ۶۶۳۹ ، ۶۵۸۱ و ۶۵۸۳ در محدوده بزرگراه فتح ، شهید سبحانی ، بلوار معلم و بلوار الغدیر و در مرکز مخابرات ملارد۲ ( مهرچین) با پیش شماره ۶۵۵۸ به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

درهمین حال ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات ولیعصر (عج) با پیش شماره های ۷۷۵۰ الی ۷۷۵۳ و ۷۷۶۰ الی ۷۷۶۸ در محدوده خیابان های شهید قجاوند ، شهید مدنی ، شهید نامجو و حاج آقازاده و در مرکز مخابرات شهید برادری صالح آباد با پیش شماره های ۵۶۶۲ ، ۵۶۶۳ در محدوده صالح آباد از روز ۵ شنبه به مدت ۴۸ ساعت و در مرکز مخابرات حافظ با پیش شماره های ۶۶۷۰ الی ۶۶۷۶ در محدوده خیابان جمهوری بعد از تقاطع حافظ و در مرکز مخابرات شهید جعفری با پیش شماره های ۲۲۴۰ الی ۲۲۴۳ ، ۲۲۱۷ ، ۲۲۱۸ و ۲۲۸۰ در محدوده خیابان ولنجک ، ساسان کوی یکم و سوم به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می شود.

با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکان در مراکز مخابرات ابوذر و پاکدشت از ساعت ۲ بامداد روز پنج شنبه به مدت ۴ ساعت اختلال خواهد داشت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

خدمات پزشکی و حمل و نقل بر بستر ۵G ارائه می شود
اینترنت به عنوان اصلی‌ترین خدمت روی شبکه ملی اطلاعات ارائه می‌شود
تهدیدات و مزایای هوش مصنوعی در زندگی دینی
دریافت هزینه برای افزونه های مرورگر کروم غیر فعال می شود