ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی اختلال دارد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی توحید از روز گذشته و شهید بهشتی، انبیاء ( شهرستان اسلامشهر ) و ابوذر از امروز ۱۳ مردادماه آغاز شده و در مرکز مخابرات پیام نور از تاریخ ۱۴ مردادماه آغاز می شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات توحید با پیش شماره های ۶۶۱۲، ۶۶۴۲، ۶۶۴۳، ۶۶۵۷ الی ۶۶۵۹، ۶۶۹۰ الی ۶۶۹۴ در محدوده خیابانهای آزادی، رودکی، کلهر، اتوبان نواب به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

درهمین حال ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید بهشتی با پیش شماره های ۵۶۳۴ الی ۵۶۳۷، ۵۶۶۹ در محدوده امام حسن مجتبی، روستای ده عباسی و در مرکز مخابرات انبیاء (شهرستان اسلامشهر) با پیش شماره ۵۶۸۳ در محدوده خیابان های شهرک انبیاء و توحید نیز به مدت ۳ روز دچار اختلال می شود.

در مرکز مخابرات ابوذر نیز مشترکان دارای پیش شماره های ۶۶۶۰ الی ۶۶۶۹، ۶۶۱۵، ۶۶۱۹، ۶۶۱۰، ۶۶۲۸، ۶۵۸۳، ۶۶۳۹، ۶۵۸۱ در محدوده بزرگراه فتح، بلوار معلم، شهید سبحانی و بلوار الغدیر ظرف ۷۲ ساعت آینده در ارتباط تلفنی خود با اختلال مواجه می شوند.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات پیام نور با پیش شماره های ۴۴۲۷، ۴۴۲۹، ۴۴۴۰ الی ۴۴۴۹، ۴۴۶۰ الی ۴۴۶۲، ۴۶۰۴، ۴۴۸۹ در محدوده اتوبان آیت الله هاشمی رفسنجانی، میرزا بابایی، عدل و چهارباغ به مدت ۳ روز اختلال خواهد داشت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موبایل ۵G ارزان قیمت ۲۰۲۰ به بازار می آید
مرکز مقابله با اخبار جعلی شبکه های اجتماعی تاسیس می شود
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی «رمز» برگزار می‌شود
رویداد ایده‌پردازی با محوریت عید غدیر برگزار شد