ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید نبوی، بعثت، سید الشهداء و مرصاد پاکدشت امروز ۱۰ مهرماه و در مرکز مخابرات شهید کرمی از فردا ۱۱ مهرماه انجام می شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید نبوی با پیش شماره های ۳۳۴۰، ۳۳۴۱ در محدوده شهر ری، شهرک علایین و در مرکز مخابرات بعثت با پیش شماره های ۵۵۰۴ الی ۵۵۰۹، ۵۵۳۲ الی ۵۵۳۵، ۵۵۱۸ در محدوده میدان بهمنیار، شیرمحمدی، تندگویان و در مرکز مخابرات سید الشهداء با پیش شماره های ۵۵۷۰ الی ۵۵۷۹، ۵۵۱۳، ۵۵۱۴، ۵۵۱۷، ۵۶۰۷ در محدوده خیابانهای ابوذر، قدرتی، رزاقی، فتحی به مدت ۴۸ ساعت با اختلال همراه است.

براساس همین گزارش با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات مرصاد پاکدشت از ساعت ۲۴ امروز به مدت ۶ ساعت دچار اختلال می شود.

همچنین با اجرای این عملیا، ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات شهید کرمی با پیش شماره های ۶۶۲۰  الی ۶۶۲۴ ، ۶۶۲۹ الی ۶۶۳۱ در محدوده بلوار معلم ، آتشبار، نیک ملکی ، رضایی از فردا به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هواوی تا سال ۲۰۲۰ برترین سازنده گوشی هوشمند جهان می شود
ارزش افزوده فناوری اطلاعات و ارتباطات ۲۱۲ هزار میلیارد اعلام شد
۴۰ هزار سیم‌کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی قطع شد
شبکه اینترنت «۵جی» عامل احتمالی مرگ پرندگان در هلند