ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی دچار اختلال می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات آزادگان، شهید بهشتی و پاسداران آغاز شده و در مراکز سلمان فارسی و آیت الله کاشانی از فردا ۱۳ شهریورماه آغاز می شود.

با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات آزادگان با پیش شماره های ۸۸۱۷ ، ۸۸۵۰ الی ۸۸۵۴ ، ۸۸۴۹ ، ۸۸۷۳ الی ۸۸۷۶ ، ۸۶۰۳ و ۸۶۰۴ در محدوده خیابان های سهرودی شمالی ، ابن یمین، شهید قندی و کوچه چهارم  به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید بهشتی با پیش شماره های ۸۸۱۴ ، ۸۸۴۰ الی ۸۸۴۹ ، ۸۸۳۸ ، ۸۶۰۱ و ۸۶۰۲ در محدوده خیابان های رسالت ، آگاهی ، دبستان ، موحدکاشانی و بزرگراه صیاد و در مرکز مخابرات پاسداران با پیش شماره های ۲۲۵۴ الی ۲۲۵۹ ، ۲۲۷۶ الی ۲۲۷۹ و ۲۶۶۵ در محدوده پاسداران ، بوستان های ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ از امروز تا ۳ روز آینده دچار اختلال می شود.

همچنین ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۲۳۴ الی ۲۲۳۸، ۲۶۷۶، ۲۶۷۴، ۲۶۴۱ و ۲۶۳۵ در محدوده آسمان دوم و در مرکز مخابرات آیت اله کاشانی با پیش  شماره های ۴۴۰۰ الی ۴۴۰۹، ۴۴۹۵ و ۴۴۹۶ در محدوده بزرگراه حکیم، آزادراه تهران کرج، جنت آباد و بزرگراه محمدعلی جناح از فردا ۱۳ شهریورماه به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تذکر رئیس جمهور به محاسبه اشتباه جهرمی از رشد شبکه ملی اطلاعات
اولین مرکز داده اقماری شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شد 
جزئیات واگذاری بسته ۵۰ میلیونی به استارت‌آپهای آسیب دیده از کرونا
جزئیات راه اندازی تلویزیون اینترنتی برای کاربران اینترنت خانگی