ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی مختل می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید اشرفی اصفهانی، شهید رجایی، مخابرات شهدای چیتگر و دکتر حسابی و نیز سامانه طرح جامع مشترکان مخابرات منطقه ۵ تهران انجام می شود.

براین اساس با اجرای عملیات کابل برگردان که از روز گذشته ۲۷ فروردین ماه در مرکز مخابرات شهید اشرفی اصفهانی آغاز شده است، ارتباط تلفنی مشترکان با پیش شماره های ۳۳۰۵ الی ۳۳۱۰ و ۳۳۱۶ الی ۳۳۱۹ در محدوده خیابانهای ائمه اطهار، حریر بافان، برادران باقری و برادران افراسیابی به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه خواهد بود.

در همین حال با اجرای عملیات کابل برگردان از امروز ۲۸ فروردین ماه ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات شهید رجایی با پیش شماره های ۸۸۸۰، ۸۸۸۵، ۸۸۸۹، ۸۸۴۹، ۸۸۳۸، ۸۶۰۳، ۸۸۹۰ الی ۸۸۹۴ در محدوده خیابانهای زرتشت غربی، رهبان، فلسطین، ولیعصر و در مرکز مخابرات دکتر حسابی ( مارلیک) با پیش شماره های ۶۵۱۰ الی ۶۵۱۲، ۶۵۱۴ الی ۶۵۱۷، ۶۵۱۹، ۶۵۵۹، ۶۵۳۹، ۳۹۶۱ در محدوده این مرکز به مدت ۳ روز آینده اختلال دارد.

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهدای چیتگر نیز از تاریخ ۲۹ فروردین ماه آغاز می شود و با اجرای آن از ساعت ۳ بامداد روز ۲۹ فروردین به مدت ۳ ساعت، ارتباط مشترکان اختلال دارد.

از این رو با اجرای عملیات کابل برگردان، سامانه طرح جامع پاسخگویی به مشترکان نیز در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه با اختلال همراه است.

این اختلال مربوط به مشتریان دارای پیش شماره های ۵ در محدوده مخابرات منطقه ۵ تهران خواهد بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تجربیات فناورانه تهران و بارسلون در مواجهه با کرونا بررسی شد
صندوق پژوهش و فناوری فضایی تاسیس می شود
۲ طرح اختراعی فضایی گواهی اعتبارسنجی علمی دریافت کردند
چند دادستان آمریکایی خواهان تجزیه بخش تبلیغاتی گوگل شدند