ارتباط تلفنی مشترکان ۷ مرکز مخابراتی مختل می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی اشرفی اصفهانی، سیزده آبان، سلمان فارسی و شهید توکلی از امروز  ۲۸ خردادماه و در مرکز مخابرات شهید بهشتی، شیخ بهایی و وائین از فردا ۲۹ خرداد ماه انجام می شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات اشرفی اصفهانی با پیش شماره های ۳۳۰۵، ۳۳۱۰، ۳۳۱۶ الی ۳۳۱۹ در محدوده خیابان های شهید شهرابی، بلوار ابوذر، شهید برادران افراسیابی، شهید شهروری به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات سیزده آبان با پیش شماره های ۵۵۰۰ الی ۵۵۰۳، ۵۵۵۰ الی ۵۵۵۴، ۵۵۴۴، ۵۵۱۰ در محدوده خیابان های شهید غلام حقی، گلستان، میعاد شمالی، میدان مرکزی میوه و تره بار و مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۳۴ الی ۲۲۳۸، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۶۷۴، ۲۶۷۶، ۲۶۳۵، ۲۶۴۱ در محدوده خیابان های سرو غربی، ریاضی و بخشایش نیز به مدت ۳روز مختل می شود.

با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید توکلی از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۴ ساعت دچار اختلال می شود.

در همین حال با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید بهشتی با پیش شماره های ۸۸۴۰ الی ۸۸۴۹، ۸۸۱۴، ۸۸۳۸، ۸۶۰۱، ۸۶۰۲، ۸۶۰۴ در محدوده خیابان های رسالت، دبستان، حیامنش، بزرگراه صیاد شیرازی، شریعتی از فردا به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می شود.

در همین حال، به دلیل عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی و دیتای مشترکان در مرکز مخابرات شیخ بهایی از ساعت ۲۴ فردا ۲۹ خردادماه به مدت ۴ ساعت و در مرکز مخابرات وائین از ساعت ۲ بامداد به مدت ۴ ساعت دچار اختلال می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دستورالعمل بازگشت ارز برای گوشی‌های موبایل اجرا شد
اطلاعیه مشترک ایرانسل و پیام‌رسان گپ
رهبر کاتولیک ها از اپلیکیشن دعا خواندن رونمایی کرد
نمایش محدودیت سرعت و دوربین های سرعت سنج پلیس در نقشه های گوگل