ارتباط تلفنی مشترکان ۸ مرکز مخابراتی مختل می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل، در مراکز مخابرات شهید لطیفی، شهید بهشتی، سلمان فارسی، شهید حق شناس، شهید عربسرخی و انبیا اسلامشهر، درحال انجام است و در مراکز مخابرات شهید عاطف و شیخ فضل الله نوری از فردا ۱۵ مردادماه آغاز می شود.

با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید لطیفی با پیش شماره های ۲۲۹۴ الی ۲۲۹۸، ۲۶۷۵ و ۲۶۹۱ در محدوده بزرگراه شهید بابایی و شهرک زمرد دچار اختلال شده است؛ این اختلال تا فردا ادامه دارد.

در همین حال ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید بهشتی با پیش شماره های ۸۸۴۰ الی ۸۸۴۹، ۸۶۰۱، ۸۶۰۲، ۸۶۰۴، ۸۸۱۴، ۸۸۳۸ و ۸۸۳۹ در محدوده خیابان های دبستان، موسوی، شریعتی و رسالت، در مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۲۳۷ الی ۲۲۳۹،  ۲۶۶۵ الی ۲۶۷۴، ۲۶۳۵ و ۲۶۷۶ در محدوده خیابان های ریاضی، بخشایش ، هفدهم و در محدوده خیابان علامه شمالی و در مرکز مخابرات انبیا اسلامشهر با پیش شماره ۵۶۸۳ در محدوده خیابان های جانبازان، شهرک جانبازان، رنجبر اسدی و شهرک الهیه به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید حق شناس با پیش شماره های ۴۴۷۰ الی ۴۴۷۶ در محدوده شهرک کوثر و در مرکز مخابرات شهید عربسرخی با پیش شماره های ۳۳۷۴ الی ۳۳۷۷ و ۳۳۳۷ الی ۳۳۳۹ در محدوده خیابان های شهرری، ابن بابویه، نبی پور، کاظمی، ۱۲ متری قائم، ابن میرعابدینی، آزموده، کمالی، جاده ورامین و صاحب الزمان در ۳ روز آینده دچار اختلال می شود.

عملیات کابل برگردان در مراکز مخابرات شهید عاطف و شیخ فضل الله نوری نیز از فردا ۱۵ مرداد ماه آغاز می شود که با اجرای آن، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید عاطف با پیش شماره های ۷۷۷۰ الی ۷۷۷۴، ۷۷۸۶ الی ۷۷۸۸، ۷۷۲۹، ۷۶۷۰ و ۷۷۷۶ در محدوده خیابان های ۱۷۴ و ۱۷۸ شرقی، کمیل میرزازاده و تیرانداز و در مرکز مخابرات شیخ فضل الله نوری با پیش شماره های ۸۸۰۳ الی ۸۸۰۶، ۸۸۶۰ الی ۸۸۶۲، ۸۸۲۱، ۸۶۰۵، ۸۶۰۹ و ۸۸۴۸ در محدوده خیابان های شهید جهان آرا، سید جمال الدین اسدآبادی و ۴۶ و ۵۴ یوسف آباد به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد
نقشه راه هوافضا در «جهش تولید» تدوین می شود