ارتباط سازنده / هومن یگانی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

ارتباط سازنده / هومن یگانی

دنیای تبلیغات – بهاریه – هومن یگانی- با آمدن بهار چه آرزویی بهتر از این می توان داشت که اندیشه هایمان نو شود و مهربانی در روحمان طلوع کند. جامعه تبلیغات بیش از هر چیر نیازمند دوستی و همراهی در بین اهالی آن می باشد. جامعه ای که علی ‌رغم تمام مشکلات کلان اقتصادی کشور و تاثیر مستقیم آن روی گردش کار و درآمد، به پیشرفت خود ادامه داده است. در عین تمام فشارها در چند سال گذشته، سال ۹۴ پر بود از کارهای خلاق، تاثیرگذار، منطبق بر اصول آکادمیک و استفاده از تبلیغات به عنوان یک زبان ارتباطی و نه صرفاً یک ابزار.

بدون شک همراهی، احترام و به رسمیت شناختن جایگاه همکاران در کنار رقابت سالم، فضا را برای سوء استفاده های احتمالی معدود مشتریان فرصت طلب تنگ خواهد کرد. هم اندیشی و به اشتراک گذاری تجربیات و کمک به پیشرفت همکارانمان در این عرصه، منجر به رشد خودمان نیز می شود. نقد سازنده به دور از نگاه سلیقه ای و توجه به نقاط قوت به جای کمبودها، کلیدواژه مهم تعامل در بین این جامعه فعال و پویا خواهد بود. امیدوارم سال جدید در کنار رونق کاری و اقتصادی پر از ارتباط سازنده میان فعالان این حوزه باشد.

شادی بی پایان نصیبتان، نوروز مبارک

 

هومن یگانی – مدیر آژانس ۳۶۱ درحه

مشاور و مدرس ارتباطات برند و تبلیغات


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید