استارت آپ «آرتیبیشن» به جیتکس راه یافت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بر همین اساس، استارت آپ آرتیبیشن مورد حمایت آسیاتک قرار گرفته است. آرتیبیشن تنها تیم هنری در جی تکس ۲۰۱۸ دبی است که توانست از مرحلۀ اول صعود کرده و جزو یکی از ۱۸ تیم استارت‌آپی باشد که به این رقابت راه یافته است.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت آسیاتک،  این رویداد در ۲۲ مهرماه به مدت ۵ روز برگزار می‌شود که توسط اتاق بازرگانی تهران در بخش «ستاره‌های آیندۀ جی‌تکس» برای شرکت‌های نوپا فن‌آوری اختصاص یافته است، تا تولیدات و ایده‌های خلاقانه برای سرمایه‌گذاران بین‌المللی به نمایش گذاشته شده و امکان همکاری با دیگر استارت‌آپ‌ها مهیا شود.

این گزارش حاکی است، در جشنواره جیتکس سال ۹۶ ، ۴۵۰۰  استارت‌آپ توانستند حضور یابند که یکی از استارت‌آپ های ایرانی (آرتیبیشن) توانست به مرحلۀ نهایی جایزه ۱۸۰ هزاردلاری راه پیدا کند.

در ادامه این گزارش آمده است، در سال ۹۷ نیز استارت‌آپ‌های زیادی از سراسر دنیا دستاوردهای خود را به جهان معرفی خواهند کرد که از بین آنها تاکنون ۷۰۰ استارت‌آپ به جیتکس راه یافته‌اند که استارت آپ آرتیبیشن یکی از آنها است.

روابط عمومی شرکت آسیاتک در پایان تصریح کرد: شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، حمایت از استارت آپ‌ها را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا از دانش، تکنولوژی و حمایت‌های مالی خود در راستای ارتقای این شرکت‌های استفاده خواهد کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

رکورد سرعت شبکه‌های نسل پنجم شکسته شد
اعلام نگرانی رسمی آمریکا از پیشتازی چین در حوزه هوش مصنوعی
شناسایی آسیب پذیری‌های خطرناک در لینوکس
آیفون تاشو ۲۰۲۳ به بازار می آید