استانداردی دوگانه برای آفلاین شدن شبکه اجتماعی «پارلر»


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فاکس بیزینس، جان متز مدیر ارشد اجرایی پارلر معتقد است اقدام آمازون، اپل و گوگل برای حذف این پلتفرم اجتماعی نمونه‌ای از نقض قوانین آنتی تراست (ضدانحصار) است.

روز گذشته پس از تصمیم آمازون برای قطع سرویس وب پارلر، این شبکه اجتماعی آفلاین شد. اما جان متز در یک مصاحبه به کاربران گفت: منتظر بمانند زیرا این شرکت مشغول بررسی ادامه فعالیت‌های خود است.

او در این باره افزود: همه باید منتظر بمانند. در صورت لزوم برای بازگشت به اینترنت حتی ممکن است ما دیتا سنتر خود را بخریم و بسازیم. اما همیشه ریسکی درباره آنچه فروشندگان انجام می‌دهند و اینکه تا این حد برای از بین بردن ما تلاش می‌کنند، وجود دارد. این روند تأثیر مخربی بر کسب وکار، مدل و پتانسیل ما برای جمع آوری سرمایه دارد. اما چنین اتفاقی ممکن است برای هر شرکتی بیفتد.

در همین راستا متز می‌گوید: تاکنون هیچکس اطلاعات معتبر یا شواهدی که نشان دهد مشکلی در پارلر وجود دارد که در بقیه پلتفرم‌ها نیست، ارائه نکرده است. این استانداردی دوگانه است.

این درحالی است که گوگل روز جمعه اپ پارلر را در اپ استور خود تعلیق کرد زیرا این شرکت در بازبینی محتوای کاربران که به حمله به کنگره منجر شده، موفق نبوده است. آمازون نیز اعلام کرد پارلر برای مقابله با افزایش محتوای خشونت آمیز هیچ اقدامی نکرده و این امر خلاف قوانین پلتفرم است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود