استفاده از ظرفیت فناوری اطلاعات برای حل مشکل دانشجویان افغان


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست هم اندیشی با نخبگان دانشگاهی افغانستانی در حال تحصیل در دانشگاه‌های ایران، با عنوان «چگونه میزبان بهتری باشیم»، در سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

این نشست با موضوع استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای حل مسائل و مشکلات دانشجویان افغانستانی مشغول به تحصیل در ایران برپا شد.

امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در جمع نخبگان دانشگاهی افغانستان گفت: ما با مردم افغانستان اشتراک زبانی و فرهنگی زیادی داریم و با تکیه بر این پیشینه غنی می‌توانیم بر کاستی‌ها غلبه کنیم.

وی با تاکید بر ظرفیت‌های حوزه فناوری اطلاعات گفت: با بهره گیری از فناوری اطلاعات مرزهای بین خود و دیگری کمرنگ می‌شود و استفاده از فرصت‌ها در این عرصه امکان بهبود و توسعه در وضعیت مهاجرین را فراهم می‌کند.

دانشجویان نخبه و فارغ التحصیلان افغانستانی در این نشست در خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات بحث و تبادل نظر کردند و راهکارها و پیشنهادهای خود را در جهت بهبود شرایط ارائه دادند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

روسیه از واتس‌اپ شکایت می‌کند
طرح صیانت تا اجرا چند گام دیگر دارد/حضور فعالانICT در تصویب نهایی
دفتری هم در ایران تأسیس نشود از مسدودسازی خبری نیست
فیس بوک و گوگل واکسیناسیون کارمندان را اجباری کردند