استفاده بورس آمریکا از بلاکچین در فعالیت‌های تجاری


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، بر اساس پرونده منتشر شده از سوی این سازمان بورس تبادل توکن بوستون یا بی اس تی ایکس، می‌تواند از فناوری نوپای بلاکچین برای تسویه حساب‌های تجاری به شکلی سریع‌تر استفاده کند.

این کار از طریق صرافی‌های عادی معمولاً دو روز طول می‌کشد، اما بی اس تی ایکس تسویه حساب‌های خود را همان روز یا حداکثر روز بعد ارائه می‌دهد.

این مجموعه همچنین از یک بلاکچین خصوصی برای ارائه بازخورد بازار استفاده می‌کند که به اعضا امکان می‌دهد معاملات خود و دیگران را به صورت ناشناس مشاهده کنند.

البته این مجموعه امکان تجارت توکن های دیجیتال را به مشتریان نمی‌دهد و لذا مکان جدیدی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های مجازی محسوب نمی‌شود. این صرافی قصد دارد به طور بالقوه اجازه داد و ستد توکن های سهام را در آینده بدهد. در نهایت این مجموعه بیشتر به یک صرافی ارز رمز مانند کوین بیس خواهد بود تا چیزی مانند NASDAQ یا NYSE.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می شود
استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند