استفاده حداکثری بنگاههای صنعتی پیشرو از جشنواره وب و کسب و کار


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جشنواره وب و کسب و کار،  محسن صالحی نیا، معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن اعلام حمایت از دومین جشنواره وب و کسب و کار و دعوت از کلیه صاحبان بنگاه های صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ گفت: تلاش در جهت کمک به رشد و شکوفایی اقتصادی بنگاههای تولید داخل بویژه از طریق توسعه تعاملات الکترونیک لازم و ضروری است.

وی افزود: بنگاههای صنعتی کشور می بایست بر پایه چنین باوری، با مغتنم شمردن فرصت فراهم شده، در راستای تحقق اهداف مورد نظر گام بردارند.

این عضو شورای سیاستگذاری جشنواره گفت: از آنجا که تاکنون بخش عمده ای از بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری کشور آنطور که باید از مزایای کسب و کار در فضای مجازی بهره مند نشده اند و این امر سبب از دست دادن فرصت های نوظهور حاصل از ارتباطات در دنیای امروز شده است.

وی افزود: انتظار می رود، اکنون که وزارت صنعت، معدن و تجارت با تدوین شاخص های پورتال های برتر کسب و کار به دنبال فرهنگ سازی و توسعه نفوذ فناوری اطلاعات در فرآیند های کسب و کار اقتصادی است، بنگاه های صنعتی نیز با حضور و مشارکت در این جشنواره فرصت بوجود آمده را غنیمت شمرده و ضمن اطلاع از آخرین تکنولوژی ها و ابزار های توسعه فناوری اطلاعات و پیاده سازی آنها از مزایای توسعه تجارت و تعاملات الکترونیک بهره مند شوند.

معاون امور صنایع عنوان کرد: به منظور حمایت و مشارکت بنگاههای صنعتی در این جشنوراه ابلاغیه هایی توسط دفاتر تخصصی معاونت امور صنایع به مدیران انجمن ها و اتحادیه های صنعتی سراسر کشور ارسال شده است و امید است با تلاش و اطلاع رسانی آنها و تشویق بنگاهها جهت حضور هر چه پر رنگ تر خود ، گامهای موثری در راستای توسعه تعاملات الکترونیک بنگاههای صنعتی کشور برداشته شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تجربیات فناورانه تهران و بارسلون در مواجهه با کرونا بررسی شد
صندوق پژوهش و فناوری فضایی تاسیس می شود
۲ طرح اختراعی فضایی گواهی اعتبارسنجی علمی دریافت کردند
چند دادستان آمریکایی خواهان تجزیه بخش تبلیغاتی گوگل شدند