استفاده عملیاتی از بیل مکانیکی برقی ولوو آغاز شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، ولوو اولین آزمایش ماشین آلات راه سازی سنگین برقی را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد. بخشی از این تجهیزات به فرانسوی‌های فروخته شدند. یک شرکت پیمانکار در این کشور به نام افیاج بیل مکانیکی برقی را خریداری کرده است.

این بیل مکانیکی کوچک برای فعالیت‌های ساختمانی سبک، تسهیل ایجاد شبکه‌های انتقال آب و برق و غیره قابل استفاده است. بیل مکانیکی مذکور ۲۷۳۰ کیلوگرم وزن دارد و دارای دو موتور برقی و دو گیربکس دوسرعته است.

حداکثر توان خروجی موتور این بیل مکانیکی به ۴۰ کیلووات می‌رسد و گشتاور آن برابر با ۸۵۰ نیوتون متر است. ۴ بسته باتری برای این بیل مکانیکی در نظر گرفته شده که هر یک ۵۰ کیلووات ساعت انرژی تولید می‌کنند.

ولوو مدعی است این بیل مکانیکی عملکردی مطلوب به اندازه بیل مکانیکی‌های دیزلی دارد و علاوه بر این بسیار کم سروصدا تر بوده و لرزش ناچیزی دارد. از این بیل مکانیکی می‌توان برای حفر چاله‌های حداکثر ۲.۷۶ متری استفاده کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پخش ویژه‌برنامه «مهنا» در استقبال از ماه مبارک رمضان
فناوری موتور «چرخ عکس العملی ماهواره» تجاری سازی شد
۵ مرکز نوآوری در حوزه اقتصاد دیجیتال تجهیز شدند
مشخصات کامل دو موبایل جدید «تی سی ال» فاش شد