اسپانسر باشگاه پرسپولیس تغییر می‌کند؟!


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

اسپانسر باشگاه پرسپولیس تغییر می‌کند؟!

دنیای تبلیغات – شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس از کیفیت محصولات ارائه شده توسط تولیدی جیووا رضایت ندارد و این نارضایتی را به گوش مسئولان این تولیدی رسانده است.

به گزارش دنیای تبلیغات به نقل از خبرگزاری میزان، ظاهرا سرخ‌پوشان از کیفیت البسه و همچنین بدقولی‌هایی که در زمان تحویل آن وجود داشته ناراضی هستند و به مسئولان این تولیدی تذکر داده‌اند تا در صورتی که اشکالات مطرح شده برطرف نشود، همکاری میان طرفین قطع خواهد شد.

در این بین بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس هم بارها نارضایتی خودشان را از کیفیت لباس‌های تیم به گوش مسئولان باشگاه رسانده‌اند و از آنها خواستار پیگیری این مشکلات شده‌اند.

شنیده می‌شود در همین راستا ظاهراً باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با چند تولیدی دیگر هم صورت گرفته است و بعید نیست به زودی لباس تیم پرسپولیس را با برند جدیدی ببینیم.

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید

نویسنده : سمانه پور محمد

دبیر سرویس ارتباطات دنیای تبلیغات
کارشناس ارشد ارتباطات ,کارشناس رسانه و زبان انگلیسی ,ویراستار کتب تخصصی بازاریابی


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید