اسکایپ با گوشی های اندرویدی ضعیف سازگار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، مایکروسافت این مشکل را با عرضه نسخه تازه ای از برنامه اسکایپ حل کرده که با گوشی های اندرویدی دارای پردازنده های نه چندان قدرتمند سازگاری دارد و می توان برنامه یادشده را بر روی آنها نصب کرد.

نسخه جدید اسکایپ با نسخه های قدیمی تر اندروید هم سازگاری دارد و کیفیت تماس صوتی و تصویری مناسب را برای کاربران این گوشی ها فراهم می آورد.

نسخه تازه اسکایپ با اندروید نسخه ۴.۰.۳ تا ۵.۱ سازگار است و استفاده از آن میزان کمتری از حافظه گوشی های قدیمی را اشغال می کند. قرار است این به روزرسانی طی هفته های آینده در سراسر جهان در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

گوگل هم پیش از این نسخه سبک تری از سیستم عامل اندروید به نام اندروید گو را عرضه کرده بود که با گوشی های دارای رم و حافظه پایین و پردازنده های ضعیف سازگار بود. اندروید گو در صورت اتصال به اینترنت بی کیفیت هم اجرای برنامه های مختلف را ممکن می کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد
نقشه راه هوافضا در «جهش تولید» تدوین می شود