اطلاعات جدید درباره گوشی اوپو با نمایشگر کشویی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جی اس ام آرنا، صفحه نمایشگر این گوشی به صورت کشویی و جمع شونده طراحی شده که با باز شدن به صورت عمودی تا ۸۰ درصد بزرگ‌تر می‌شود.

در پشت این گوشی نیز سه لنز دوربین در نظر گرفته شده و برای عکاسی و فیلمبرداری در شب فلاش ال ای دی در کنار دوربین‌ها در نظر گرفته شده است.

بر روی نمایشگر اصلی این گوشی حفره‌ای به عنوان دوربین سلفی وجود ندارد و لذا یا دوربین سلفی در زیر نمایشگر قرار می‌گیرد یا قرار است نمایشگر دیگری برای تهیه عکس‌های سلفی در کنار نمایشگر اصلی در نظر گرفته شود.

سیم کارت این گوشی در سمت راست بدنه آن نصب می‌شود و فقط در صورت باز کردن کامل نمایشگر در دسترس خواهد بود. همچنین دو دستگیره کوچک در بالا و پایین گوشی برای آویزان کردن آن وجود خواهد داشت.

اوپو خود هنوز به طور رسمی زمان عرضه و قیمت این گوشی را اعلام نکرده است و لذا این گوشی هنوز یک گوشی مفهومی تلقی می‌شود. گوشی یادشده که اوپو ایکس ۲۰۲۱ نام گرفته از نظر ظاهری شبیه به آیفون ۱۱ است. اما مشخص نیست آیا قدرت سخت افزاری آن نیز به اندازه این گوشی یا بیشتر از آن خواهد بود یا خیر.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کشف آسیب‌پذیری‌ در محصولات Adobe
پایداری شبکه همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کرمان
کره جنوبی اپل را به چالش می کشد
اپل دومین کارمند افشاگر خود را اخراج کرد