اعتبار صورتحساب میان دوره تلفن ثابت ۲ برابر شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت مخابرات ایران، مجید صدری گفت: به منظور کاهش مراجعات حضوری به دفاتر مخابراتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از امروز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه جاری تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۹، میزان اعتبار کارکرد هزینه میان دوره تلفن ثابت مشترکان دو برابر می شود.

وی ادامه داد: به این ترتیب میزان اعتبارکارکرد هزینه تلفن ثابت مشترکان اعتباری از ۳۰ هزار به ۶۰ هزارتومان و مشتریان ودیعه دار از ۸۰ هزار به ۱۶۰ هزارتومان افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در راستای مسیولیت اجتماعی و حفظ سلامت شهروندان اظهار داشت: در حال حاضر تمام مراحل دریافت خدمات مخابراتی از جمله تلفن ثابت ، دیتا و … بدون حضور مشترکان به مراکز مخابراتی، صورت می گیرد که می تواند نقش مهمی در کاهش تردد و پیشگیری از شیوع این بیماری داشته باشد .

وی با بیان اینکه اغلب خدمات شرکت مخابرات ایران به صورت غیر حضوری در دسترس مشترکان قرار دارد، گفت: مشترکان با استفاده از این درگاه‌ها حتی الامکان از مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی خودداری کرده و با استفاده از خدمات الکترونیکی نیازهای مخابراتی خود را برطرف کنند.

صدری با تاکید بر پرداخت غیرحضوری هزینه های تلفن و با بیان اینکه مشترکان می‌توانند برای اطلاع از مبلغ صورتحساب هزینه تلفن، با شماره ۲۰۰۰ تماس بگیرند و از همان طریق نیز بدهی خود را پرداخت کنند، گفت: هم‌چنین وب‌سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir و کد ussd ستاره ۲۰۲۰ مربع نیز در اختیار تمام مشترکان قرار دارد و مخاطبان در سراسر کشور می‌توانند ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فعالیت یک میلیون و ۳۰۰ هزار سایت با هویت ایرانی
قانون جدید استرالیا برای فیس بوک و گوگل تصویب شد
مشارکت ۱۰ میلیارد ریالی ایرانسل در یاری به زلزله‌زدگان «سی‌سخت»
خرید و فروش اطلاعات اصالت‌سنجی سیستم های رایانه‌ای