اعتراضات مردمی آمریکا رونمایی از اندروید ۱۱ را به تاخیر انداخت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسلش گیر، گوگل قبلاً اعلام کرده بود که اولین مراسم رونمایی از نسخه بتای سیستم عامل اندروید ۱۱ در تاریخ سوم ژوئن به صورت اینترنتی برگزار می‌شود.

اطلاع رسانی در این زمینه بر روی سایت توسعه دهندگان اندروید هم انجام شده بود. اما با تشدید درگیری‌ها و اعتراضات خشونت آمیز در نقاط مختلف آمریکا این مراسم برگزار نمی‌شود.

گوگل تنها اعلام کرده که برگزاری این مراسم را به تأخیر انداخته و زمان مشخصی را به عنوان جایگزین اعلام نکرده است. در پیامی که در این زمینه در حساب توئیتری گروه توسعه دهندگان اندروید منتشر شده، صرفاً تصریح شده که حالا زمان مناسبی برای جشن گرفتن نیست که اشاره‌ای غیرمستقیم به اعتراض‌های آمریکا محسوب می‌شود.

از جمله مناطقی که شاهد اعتراض‌های ضد نژادپرستی در آمریکا بوده می‌توان به منطقه بی اریا در کالیفرنیا اشاره کرد که محل فعالیت دفاتر بسیاری از شرکت‌های فناوری آمریکاست.

قرار بود برخی قابلیت‌های جدید اندروید ۱۱ در این مراسم معرفی شود که از جمله آنها می‌توان به امکان ضبط محتوای در حال نمایش بر روی نمایشگر، برنامه ریزی در مورد زمان فعال شدن حالت تاریک گوشی و غیره اشاره کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

گوگل فعالیت کاربران را در اپلیکیشنها بدون اجازه رصد می کند
ضرب الاجل انگلیس برای پایان همکاری با هواوی
۳۱ پروژه در سامانه تقاضا و عرضه پژوهش به اتمام رسید
خلا شبکه ملی اطلاعات در حفاظت از داده/ نقش پیام رسانها در امنیت