اعضای ستاد مدیریت بحران وزارت ارتباطات معرفی شدند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، صادق بیک‌پور رئیس کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران کشور، در احکام جداگانه‌ای، سید مجتبی حسین ‌پور کاشانی، محمدحسین شاهینی، محمد علی میرزایی، احمد نصیری فر، سید عباس محدث و امیر ناصر حکیمیان را به عنوان اعضای تیم مدیریت بحران ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

با توجه به ضرورت انجام اقدامات آمادگی برای شرایط اضطراری ناشی از وقوع زلزله، آتش‌سوزی و سایر رویدادهای مشابه، در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ تشکیل تیم مدیریت بحران به عنوان متولی انجام تمهیدات ایمنی و اقدامات اضطراری در ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در دستور کار کمیته پدافند غیرعامل این وزارتخانه قرار گرفت.

 بر این اساس، با شکل گیری هسته اولیه تیم مدیریت بحران ستاد وزارت ارتباطات و پیش نویس عناوین گروه‌های اجرایی و شرح وظایف آنها توسط کمیته پدافند غیرعامل این وزارتخانه تهیه و ابلاغ شد.

با توجه به غیرقابل پیش‌بینی بودن زمان و بزرگی بلایای طبیعی و حوادث ثانویه ناشی از آن‌ها، برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری جلسه توجیهی با پرسنل ساختمان‌های پنجگانه ستادی به منظور ارائه آموزش‌های لازم و برگزاری مانور با هدف ارتقای سطح ایمنی مجموعه انجام شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد
کمبود تراشه ۲۰۲۳ میلادی برطرف می شود