اعضای کمیسیون‌های دائمی پژوهشگاه و پارک ICT منصوب شدند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، با حکم علی اصغر انصاری به عنوان رئیس کمیسیون‌های دائمی پژوهشگاه ICT و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات، اعضای حقیقی این دو کمیسیون منصوب شدند.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجرای بند ۲ ماده (۱) دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت کمیسیون دائمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان رئیس این دو کمیسیون، بهمن طهماسبی را به عنوان دبیر و عضو کمیسیون و سعید عندلیبی را به عنوان عضو کمیسیون دائمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

وی همچنین در احکام جداگانه ای، بهمن طهماسبی را به عنوان دبیر و عضو کمیسیون، حسین میرزاپور و سودابه رادفرد مدیرکل ICT استان البرز را به عنوان اعضای کمیسیون دائمی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب کرد.

انصاری در احکام انتصاب این افراد خواسته که بر اساس مقررات و ضوابط مربوطه نسبت به بررسی آئین نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، موارد ارجاعی از هیأت امنا، برنامه و بودجه پیشنهادی و عملکرد سنواتی، ساختار تشکیلاتی پیشنهادی و سایر موضوعات مورد نیاز اقدام کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مزایای قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین برای حوزه ICT
غرامت ۴ میلیون دلاری برای شرکتی که نظرات کاربران را سانسور می کرد
اسناد ملی استراتژیک کشورها در حوزه هوش مصنوعی بررسی شد
جریمه ۲.۲۵ میلیون دلاری آمازون به علت دستکاری در قیمت محصولات