اعلام فراخوان برای انتخاب کارگزار احراز هویت «پنجره دولت هوشمند»


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فناوری اطلاعات ایران از کارگزاران احراز هویت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، دعوت به عمل آورد.

این سازمان اعلام کرد که در نظر دارد جهت احراز هویت کاربران در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، نسبت به انتخاب کارگزار احراز هویت، که راهکار ارائه شده از سوی آن کارگزار واجد سه ویژگی «تطبیق عکس کاربر با عکس کارت ملی (استعلامی از ثبت احوال)»، «احراز زنده بودن ویدئوی ارسالی از چهره کاربر با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی» و «احراز هویت امضای دیجیتال» باشد، اقدام کند.

لذا از شرکت‌های فعال این حوزه که علاقه‌مند به مشارکت در این فراخوان هستند دعوت به‌عمل آمده تا با در نظر گرفتن شرایط مدنظر، حداکثر تا پنجم بهمن ماه ۱۴۰۰، نامه درخواست خود را به معاونت دولت الکترونیکی ساختمان مرکزی سازمان فناوری اطلاعات ایران ارسال کنند.

داشتن سابقه انجام پروژه‌های مشابه در دستگاه‌های دولتی و دریافت خدمات به‌طور مستقیم از مراکز صدور گواهی الکترونیکی میانی از جمله شرایط اختصاصی متقاضیان است و متقاضیان در صورت داشتن گواهی‌های امنیتی باید در نامه درخواست به آن اشاره کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می شود
استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند