اعلام ویژگی های تراشه های نسل چهارم ساعت های اپل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فول، از جمله این سخت افزارها می توان به تراشه های ساعت جدید این شرکت اشاره کرد. اپل وقتی اولین بار ساعت هوشمند نسل اول خود را در سه سال قبل عرضه کرد در آن از تراشه ای موسوم به اس ۱ استفاده کرده بود. اما حالا این شرکت تراشه اس ۴ را همراه با ساعت سری ۴ خود تولید کرده است.

در حالی که تراشه اس ۲ که همراه با ساعت های سری ۲ عرضه شده بود، دارای پردازنده دو هسته ای بود و عملکرد آن نسبت به اس ۱ پنجاه درصد بهتر شده بود، تراشه اس ۳ که یک سال بعد عرضه شد، یک پردازنده دو هسته ای با سرعتی در حدود ۷۰ درصد بیشتر بود.

اما تراشه اس ۴ نسبت به همه تراشه های قبلی به شدت قدرتمندتر است. این تراشه دو هسته ای و برای اولین بار ۶۴ بیتی است و یک پردازنده گرافیکی تازه هم در آن گنجانده شده است. اپل می گوید عملکرد اس ۴ تا دو برابر بهتر از اس ۳ است.

تولید تراشه های تازه به معنای خداحافظی کامل اپل با فناوری و معماری ۳۲ بیتی نیز هست. این شرکت در سال ۲۰۱۳ و با عرضه آیفون ۵ اس اولین گوشی ۶۴ بیتی خود را عرضه کرده بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اولین مرکز داده اقماری شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شد 
جزئیات واگذاری بسته ۵۰ میلیونی به استارت‌آپهای آسیب دیده از کرونا
جزئیات راه اندازی تلویزیون اینترنتی برای کاربران اینترنت خانگی
ترامپ از توئیتر انتقام می گیرد