افزایش سرعت کروم بوک های گوگل با پردازنده‌های جدید اینتل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زد دی نت، پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل که تایگر لیک نام دارند از اوایل ماه جاری میلادی عرضه شده‌اند. اینتل این پردازنده‌ها را بهترین تولیدات خود برای استفاده در لپ تاپ‌های سبک و باریک لقب داده است.

اینتل مدعی است استفاده از پردازنده‌های مذکور بهره‌وری کروم بوک ها را تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد و سرعت اجرای بازی‌های ویدئویی مختلف را تا دو برابر بهبود می‌بخشد.

یکی دیگر از مزایای این پردازنده‌ها ۲.۵ برابر شدن سرعت پیشبرد امور مختلف به صورت موازی در زمان استفاده از کروم بوک هاست. همچنین از این طریق سرعت تولید فایل‌های ویدئویی با نرم افزارهای پردازش تصاویر نیز تا ۱.۵ برابر بیشتر می‌شود. در نهایت سرعت لود شدن صفحات وب با استفاده از پردازنده‌های نسل یازدهم تایگر لیک تا ۲۸ درصد سریع‌تر می‌شود.

اینتل در ۵ سال گذشته ۵۷ میلیون پردازنده برای استفاده در لپ تاپ‌های کروم بوک عرضه کرده و در این زمینه همکاری نزدیکی با گوگل دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مجوز صدور تجهیزات اینتل به هواوی لغو شد
اعطای تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به شرکت های فناوری اطلاعات
آیین‌نامه صادرات نرم‌افزار در دولت مانده است/ صادرات شفاف نیست
فراز و فرود ترامپ در روزگار سلطه پلتفرم‌ها