افزودن ۲ نمایشگر به لپ تاپ های عادی ممکن شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، شرکت موبایل پیکسلز که توسط تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه ام آی تی تاسیس شده، قبلاً یک نمایشگر برای قراردادن در کنار نمایشگرهای لپ تاپ های عادی طراحی کرده بود، اما حالا تعداد این نمایشگرها را به دو مورد رسانده تا کاربران با استفاده از سه نمایشگر به راحتی بتوانند وظایف محوله را انجام دهند.

برای چسباندن این نمایشگرها به بدنه لپ تاپ، آهن رباهای ویژه ای در نظر گرفته شده که به پشت لپ تاپ وصل می شوند. نمایشگرهای یادشده هم می توانند محتوای صفحه نمایشگر اصلی لپ تاپ را عیناً بازتاب دهند تا چند نفر بتوانند به طور همزمان بر روی یک سوژه کار کنند و هم می توانند سه سوژه مختلف را به نمایش بگذارند.

همچنین می توان این صفحات را به صورت کاملاً تخت در کنار هم قرار داد یا آنها را به شکل زاویه دار مورد استفاده قرار داد. هر یک از این نمایشگرها ۶۸۰ گرم وزن دارد و برای استفاده به همراه لپ تاپ های ۱۳ و ۱۴ اینچی قابل استفاده هستند. البته قرار است یک مدل ۸۰۰ گرمی از آنها برای استفاده به همراه لپ تاپ های بزرگتر با دقت تمام اچ دی نیز عرضه شود.

نمایشگرهای یادشده در ژانویه سال ۲۰۲۰ به بازار می آیند و قیمت جفتی آنها به ترتیب ۳۴۹ و ۳۸۹ دلار است. امکان خرید تکی این نمایشگرها به قیمت ۱۷۹ و ۱۹۹ دلار هم وجود دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
لنز ایرانسل میزبان اجرای آنلاین نمایش «زخم مدینه»
ترامپ مغضوب کدام شبکه های اجتماعی شد
ایرانسلی‌ها ۱۳.۲۱ پتابایت اینترنت در یک روز مصرف کردند