افشاگری در مورد اثرات مسموم فیس‌بوک در سنای آمریکا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، شهادت این افشاگر برای درک اثرات خطرناک پلتفرم فیس‌بوک بر روی کاربران جوان بسیار حیاتی توصیف شده است. وی در مورد اینکه چه زمانی فیس‌بوک از این مساله مطلع شده و برای رفع این مشکل چه کاری انجام داده نیز اظهار نظر خواهد کرد.

ریچارد بلومنتال سناتور دموکرات و رئیس کمیته فرعی هیأت بازرگانی سنا و مارشا بلاک برن سناتور جمهوری خواه و عضو کمیته فرعی مذکور این موضوع را پیگیری کرده‌اند. بلاک برن در این مورد گفته است: فیس‌بوک باید پاسخگوی مسائل زیادی باشد؛ از چشم بستن بر اثرات منفی پلتفرم‌های خود بر روی سلامت روان جوانان تا ناتوانی آن برای کمک به پلیس برای مقابله با قاچاق، آزار خانگی و دیگر محتوای مضر.

روز گذشته اینستاگرام از زیرمجموعه‌های فیس‌بوک به علت فشار نمایندگان کنگره و گروه‌های مدافع حقوق اطفال از راه اندازی خدمات ویژه کودکان که می‌توانست امنیت و حریم شخصی آنها را به خطر بیندازد، انصراف داد. فیس‌بوک در مورد این تحول تازه اظهارنظر نکرده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی