افشای آمار بالای جراحت و آسیب دیدگی کارکنان آمازون


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، در سال ۲۰۲۰ به ازای هر صد کارگر آمازون که در انبارهای این شرکت مشغول به کار بود، ۵.۹ مورد جراحت جدی رخ داد که این رقم ۸۰ درصد بیش از نرخ جراحت‌های جدی در انبارهای شرکت‌های رقیب آمازون بوده است.

بررسی‌های مرکز سازماندهی استراتژیک در آمریکا نشان می‌دهد که آمازون در زمینه حفظ سلامت و امنیت کارکنان خود دلسوزی و پیگیری‌های لازم را ندارد و جف بزوس مدیرعامل آمازون نیز چندی قبل اذعان کرده بود که این شرکت باید برای حفظ امنیت کارکنان خود اقدامات بهتری را انجام دهد.

در مقام مقایسه می‌توان به شرکت والمارت اشاره کرد که از رقبای آمازون در زمینه خرده فروشی محسوب می‌شود و تعداد کارکنان آسیب دیده آن در سال ۲۰۲۰ سه نفر به ازای هر صد نفر بوده است. پیش از این، روزنامه واشنگتن پست گزارش مستقلی منتشر کرده بود که نشان می‌داد نرخ جراحت کارگران آمازون در مقایسه با شرکت‌های رقیب دو برابر است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ایرانسل امسال هم لوح‌تندیس زرین رضایتمندی مشتری را دریافت کرد
مخالف قدرت شرکتهای فناوری رئیس کمیسیون فدرال تجارت آمریکا شد
لزوم تقویت حضور استارت آپهای حوزه بلاکچین در اقتصاد و صنعت
ایران در نمایشگاه هوافضای روسیه شرکت می کند