افشای اطلاعات ۲۵۰ هزار متخصص در ایالت واشنگتن


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زد دی نت، این اداره با صدور در بیانیه‌ای اعلام کرد: از فعالیت مشکوک مربوط به اطلاعات مجوزهای حرفه‌ای و شغلی در هفته منتهی به ۲۴ ژانویه مطلع شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: سیستم حرفه‌ای آنلاین صدور مجوز و سیستم اطلاعات نظارتی (POLARIS) تحت تأثیر این حادثه سایبری قرار گرفته و اطلاعاتی مانند شماره تأمین اجتماعی، تاریخ تولد و شماره گواهینامه رانندگی تا سایر اطلاعات شناسایی شخصی در معرض افشا بوده است.

در این اطلاعیه همچنین تصریح شده: بلافاصله با کمک دفتر امنیت سایبری واشنگتن تحقیقاتی آغاز شده و در قالب یک اقدام احتیاطی، صدور مجوز آنلاین حرفه‌ای و دسترسی به سیستم اطلاعات نظارتی (POLARIS) با هدف محافظت از اطلاعات شخصی دارندگان مجوز حرفه‌ای متوقف شده است.

این اداره مدعی شده در حال حاضر، شواهدی دال بر دسترسی غیرمجاز به سایر اطلاعات اداره مذکور وجود ندارد و همه سیستم‌های دیگر آن به طور عادی کار می‌کنند. اگر تحقیقات به این نتیجه منجر شود که اطلاعات شخصی کاربران مورد دسترسی غیرمجاز قرار گرفته، به افراد آسیب دیده اطلاع رسانی شده و کمک‌های بیشتری به آنان ارائه خواهد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند