الکامپ و نمایشگاه پدافند غیرعامل همزمان برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، در جلسه هماهنگی میان نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و سازمان پدافند غیر عامل، مقرر شد برای هم افزایی و همکاری مشترک و بیشتر، این دو نمایشگاه به طور همزمان از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شوند.

در این جلسه که با حضور مدیران اجرایی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰، سردار جلالی معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور، مهندس مبارک معاون امور صنعت، تجارت و صنایع دفاعی سازمان، معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، بر همسویی زیاد حوزه‌های تحت پوشش نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه پدافند غیرعامل تاکید شد و به منظور افزایش اثر گذاری بازدیدکنندگان و غرفه داران مقرر شد حداکثر همکاری میان این دو سازمان صورت گیرد.

معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور بر این نکته تاکید کرد که امروز مجموعه‌های بزرگ و حیاتی کشور مانند بانک‌ها و سازمان‌های ارائه دهنده خدمات اصلی و عمومی و نیز صنایع بزرگ کشور و شرکت‌های دارای زیرساخت‌های حساس بیش از پیش در معرض تهدیدات خارجی هستند. از این رو ایمن سازی، مواجهه و مقابله هوشمندانه با این تهدیدها نیازمند به کارگیری از محصولات، خدمات متنوع و جدید است که محل ارائه آنها نمایشگاه‌هایی مانند الکامپ و پدافند غیر عامل است.

وی تاکید کرد: بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت‌های دانش بنیان، استارت آپ ها، پارک‌های علم و فناوری، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های امنیت سایبری می‌توانند با ارائه محصولات و خدمات خود در این دو نمایشگاه، از فرصت همزمانی آنها حداکثر استفاده را برده و به تقویت هر دو بخش کمک کنند.

مدیران نمایشگاه الکامپ نیز با معرفی بخش‌های مختلف این رویداد شامل نمایشگاه و بخش الکام استارز، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اعلام کردند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ و هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیر عامل از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برگزار خواهد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

همکاری با چین برای «ملی کردن اینترنت» شایعه است
کمیته زیرمجموعه سنا قانون جدید علیه شرکت‌های فناوری را تایید کرد
اعطای تسهیلات برای بومی سازی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری
راه اندازی ۵G در آمریکا شرکت های هواپیمایی بین المللی را ترساند