«الکام گیمز» میزبان مسابقات انتخابی بوسان کره جنوبی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان نظام صنفی رایانه ای از برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای «الکام گیمز» از ۱۹ تا ۲۵ شهریورماه در باغ کتاب تهران خبر داد.

در همین حال نهمین دوره مسابقات قهرمانی بازیهای رایانه ای جهان از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه آینده برابر با نهم تا دوازدهم نوامبر میلادی در شهر بوسان کره جنوبی برگزار خواهد شد.

امسال این رویداد در سه رشته کانتر استرایک، لیگ آف لجندز و تیکن برگزار خواهد شد و تیم های ملی ۳۹ کشور جهان در این مسابقات با هم به رقابت خواهند پرداخت.

این رویداد به دلیل همزمانی برگزاری با نمایشگاه بزرگ بازی های ویدویی آسیا موسوم به G-Star و کنفرانس جهانی ورزش های الکترونیک ۲۰۱۷ که هر دو در کره جنوبی برگزار خواهند شد، بیش از دوره های پیشین در مرکز توجهات جهانی قرار گرفته است.

انجمن بازیها و ورزش های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران نیز در نظر دارد در شهریور ماه امسال همزمان با برگزاری جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز، با همراهی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پس از برگزاری مسابقات انتخابی، نسبت به تشکیل تیم ملی ورزشهای الکترونیک و به دنبال آن برای اعزام تیم ملی ایران به این مسابقات معتبر جهانی، اقدام کند.

براین اساس اعلام ستاد اجرایی جشنواره  بازی های رایانه ای الکام گیمز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ثبت نام در  سه رشته بازی موبایلی «per city»، «جدل روی سرعت ۲» و بازی «بدو دهقان بدو» در این دوره از مسابقات رایگان اعلام شد و شرکت کنندگان می توانند در رقابت با یکدیگر از جوایز نفیس این دوره از رقابت ها بهره مند شوند. 

شرکت بانوان در این رشته بازیها بلامانع است.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقات باید با مراجعه به بخش بازی های موبایل سایت رسمی الکام گیمز به آدرس http://persia.game/games/bazi-jaam/  این بازی ها را دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنند. شرکت کنندگان می توانند تا اعلام زمان رکوردگیری به تمرین کردن با این بازی ها پرداخته و رکوردهای خود را ارتقاء بخشند.

پس از اعلام رسمی برای شروع رکوردگیری، شرکت کنندگان باید در اپلیکیشن بازی جام ثبت نام و مبادرت به رکوردگیری نهایی کنند. نفرات برتر این رکورد گیری در مسابقات نهایی الکام گیمز در باغ کتاب تهران حضور پیدا خواهند کرد و به رقابت می پردازند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمایت از ایده های هوش مصنوعی برای تحلیل متون کتابخانه‌ای
ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
لنز ایرانسل میزبان اجرای آنلاین نمایش «زخم مدینه»
ترامپ مغضوب کدام شبکه های اجتماعی شد