ال جی توسعه موبایل لوله شونده را رها کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت ال جی از سال گذشته درباره موبایل لوله شونده اخباری منتشر می‌کند. اما اکنون به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای توسعه آن و همچنین دو موبایل نوآورانه دیگر را متوقف کرده است.

طبق گزارش وب سایت «بیز چوسان» (BizChosun)، ال جی توسعه سه پروژه نمایشگر او ال ای دی را متوقف کرده است. قرار بود این نمایشگرها در موبایل‌های نوآورانه آتی شرکت از جمله موبایل لوله شونده و دستگاه‌های تاشو به کارگرفته شوند. علاوه بر آن این پروژه‌ها با همکاری شرکت BOE(توسعه دهنده نمایشگر) در حال انجام بود. در همین راستا شرکت مذکور مشغول انجام بررسی‌هایی است تا هزینه‌های توسعه را از ال جی دریافت کند.

دلیل اصلی توقف توسعه این پروژه‌ها احتمالاً کسادی کسب و کار بخش موبایل ال جی است. این برند در چند سال اخیر با کاهش فروش موبایل‌هایش روبرو شده و برای همین سعی داشت دستگاه‌های نوآورانه‌ای به بازار عرضه کند. اما فروش اندک موبایل‌ها روی این تصمیم شرکت تأثیر گذاشته است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ایسر لپ تاپ و تبلت جان سخت رونمایی کرد
کارگاه های علمی مشترک ایران و چین در علوم شناختی برگزار می شود
تمدید بسته اینترنت سه ماهه اساتید دانشگاه و حوزه از هفته آینده
برنامه کاری کارکنان گوگل منعطف شد