امضای تفاهمنامه شرکت ایرانسل و سازمان نوسازی مدارس کشور


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، موضوع قرارداد عبارت است از همکاری طرفین به منظور توسعه و ترویج به صورت تبلیغ و اطلاع رسانی در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ مشارکت در امر مدرسه سازی از طریق حمایت از پویش “آجر به آجر” و مدت اجرای قرارداد نیز از مهر ماه سال جاری تا مهر ماه ۱۴۰۱ است.

ایرانسل متعهد به انجام هماهنگی طراحی و اجرای پویش‌های تبلیغی مشترک در معرفی طرح “آجر به آجر” از طریق ساخت کلیپ، تبلیغات شهری و سایر روش‌های تبلیغاتی به صلاحدید و هزینه خود است.

بنا به این گزارش، ایرانسل سامانه مهر و مدرسه را به نشانی www.mehremadrese.ir در بسترهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود معرفی کند.

ایرانسل متعهد است برای اطلاع رسانی عمومی در مورد این پویش مردمی به مشترکین خود از طریق ارسال پیامک انبوه سراسری حداقل سه نوبت در سال با هماهنگی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اقدام کنند.

ایرانسل همچنین مکلف به اختصاص رایگان کد دستوری ستاره ۲۴ مربع در شبکه ایرانسل و اتصال آن به درگاه سامانه مهر مدرسه برای واریز و کمک‌های داوطلبانه مشترکین است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

چین بر توسعه تراشه‌های هوش مصنوعی تمرکز کرد
پارلر خواهان احیای سرویس در آمازون شد
حمایت از ایده های هوش مصنوعی برای تحلیل متون کتابخانه‌ای
ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود